Se afișează postările cu eticheta Apa. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Apa. Afișați toate postările
28 octombrie, 2013
30 septembrie, 2013
04 decembrie, 2012
30 noiembrie, 2012
18 noiembrie, 2012
Weekend prelungit de început de noiembrie
La început de noiembrie am dat și eu o fugă până la Stâna de vale. După părerea mea cea mai reușită stațiune de munte de la noi.
Drumul pe serpetinele dintre Budureasa și Stâna de Vale era tomnatic.
Am găsit și zăpadă.
În Stâna de Vale există Izvorul minunilor la care este amenajată și o mică cascadă.
În apropiere se află alte 2 cascade, Iadolina și Vălul Miresei.

Pe drumurile făcute am mai prins câteva cadre bune.


Am ajuns și la Peștera Urșilor.


Am vizitat și Peștera cu Cristale din Mina Farcu.


Pe drumul către Peștera Poarta lui Ionele am trecut și pe la Izbucul Tăuz.




Peștera Meziad nu a scăpat nici ea nevizitată.



Ultima grotă vizitată a fost Coiba mare.


Am prins și câteva macro.



Drumul pe serpetinele dintre Budureasa și Stâna de Vale era tomnatic.
Am găsit și zăpadă.
În Stâna de Vale există Izvorul minunilor la care este amenajată și o mică cascadă.
În apropiere se află alte 2 cascade, Iadolina și Vălul Miresei.
Pe drumurile făcute am mai prins câteva cadre bune.
Am ajuns și la Peștera Urșilor.
Am vizitat și Peștera cu Cristale din Mina Farcu.
Pe drumul către Peștera Poarta lui Ionele am trecut și pe la Izbucul Tăuz.
Peștera Meziad nu a scăpat nici ea nevizitată.
Ultima grotă vizitată a fost Coiba mare.
Am prins și câteva macro.
06 noiembrie, 2012
30 octombrie, 2012
Abonați-vă la:
Postări (Atom)