The world I see
The place where I post my impression towards the world
Se afișează postările cu eticheta
Dambovita
.
Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta
Dambovita
.
Afișați toate postările
30 aprilie, 2010
vanare de luna plina
Am iesit nitel pe malul Dambovitei sa urmarim luna plina...
Postări mai vechi
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postări (Atom)