Am fost la Expoziție de animale de companie. Mă așteptam să fie câini, pisici și păsări, dar se pare că nu doar astea.
Existau și găini.
Și iepurași.
Pisici, normal.
Și foarte multe rase de câini.
Am iesit si eu in parc cu noul meu "tun", un Nikon D300s si obiectiv Nikkor 18-105 F/3.5-5.6 ED. am tras cetava cadre prin Herastrau, zic eu destul de reusite! Ultima este bradutul de la Obor.
Am fost si anul asta la defilare, dar, spre deosebire de anul trecut, acuma nu am putut sa fac nici un cadru cu defilarea pentru ca am stat foarte prost. Insa dupa defilare am dat o tura prin Hera, iata rezultatul.