Se afișează postările cu eticheta Gara. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Gara. Afișați toate postările

08 septembrie, 2012

Orient Express la București

Am fost și eu să văd minunatul tren care unea Europa de Asia. Câteva cadre.

Orient Express Orient Express Orient Express Orient Express
Unii vroiau să imortalizeze momentul...
Orient Express

25 martie, 2010

Dragonul Rosu - Fundeni - Lacul Fundeni - Gara Obor

Am fost cu gasca de la Orasul.ro prin Bucuresti, mai exact Dragonul Rosu, Fundeni si Gara Obor.

Gara de nord, locul de plecare in plimbare:
Fundeni-dragonul-rosu_01

Dragonul rosu, depozit:
Fundeni-dragonul-rosu_06

Fostul Niro:
Fundeni-dragonul-rosu_08

Asta este strada Barzava:
Fundeni-dragonul-rosu_10

Lacu Fundeni:
Fundeni_04

Fundeni_02

Solaris... aici creeaza oare distro-ul de UNIX?
Fundeni-dragonul-rosu_13

Parca era secret votul...
Fundeni-dragonul-rosu_14

Gara Obor:
Fundeni-dragonul-rosu_18

Fundeni-dragonul-rosu_17