Unii vroiau să imortalizeze momentul...
Se afișează postările cu eticheta Gara. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Gara. Afișați toate postările
08 septembrie, 2012
Orient Express la București
Am fost și eu să văd minunatul tren care unea Europa de Asia. Câteva cadre.
Unii vroiau să imortalizeze momentul...
Unii vroiau să imortalizeze momentul...
25 martie, 2010
Dragonul Rosu - Fundeni - Lacul Fundeni - Gara Obor
Abonați-vă la:
Postări (Atom)