Se afișează postările cu eticheta Luna. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Luna. Afișați toate postările
07 mai, 2012
30 aprilie, 2010
01 ianuarie, 2010
Revelion 2010
Am ieşit şi eu ca tot bucureşteanul în piaţă, în Piaţa Constituţiei mai exact, ca acolo auzisem că o să fie mega show de lumini laser şi artificii. Nu am fost dezamagit, deşi nu am stat decât acele 30-40 de minute cât a fost show-ul: 10 inainte de fix şi 15-25 din anul 2010. Sper că am reuşit să surprind spectacolul luminos. Şi a fost Şi lună plină :P
































20 octombrie, 2009
18 februarie, 2009
Abonați-vă la:
Postări (Atom)








