The world I see
The place where I post my impression towards the world
Se afișează postările cu eticheta
Notre Dame
.
Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta
Notre Dame
.
Afișați toate postările
08 martie, 2009
Paris
Pentru ca nu era normal sa treci prin Paris si sa nu faci o escala si la Turn Eiffel sau Notre Dame sau Louvre... am fost si pe acolo. Prima fotografie este Primaria din Paris.
Postări mai vechi
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postări (Atom)