Se afișează postările cu eticheta Notre Dame. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Notre Dame. Afișați toate postările

08 martie, 2009

Paris

Pentru ca nu era normal sa treci prin Paris si sa nu faci o escala si la Turn Eiffel sau Notre Dame sau Louvre... am fost si pe acolo. Prima fotografie este Primaria din Paris.