The world I see
The place where I post my impression towards the world
Se afișează postările cu eticheta
Balea
.
Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta
Balea
.
Afișați toate postările
31 ianuarie, 2013
Ice hotel
Am fost și eu la Hotelul de gheață de la Bâlea Lac.
18 iulie, 2010
Transfagarsan
Sau de la tricou la polar in aceeasi zi.
20 octombrie, 2009
La plimbare
Am fost de la Olanesti intr-o excursie pe transfagarasan si am vazut:
1. Curtea de arges:
2. lacul si barajul Vidraru
3. Drumul:
4. Lacul Balea
Postări mai vechi
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postări (Atom)