The world I see
The place where I post my impression towards the world
Se afișează postările cu eticheta
Arcul de Triumf
.
Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta
Arcul de Triumf
.
Afișați toate postările
08 martie, 2009
Arcul de triumf
Azi a fost zi de porti deschise la Arcul de Triumf din Bucuresti. Eram curios cum arata pe interior si m-am dus. Este mai mare pe interior decat pe dinafara. Vederea de sus este superba.
Postări mai vechi
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postări (Atom)